KURS - Przepis na ogród wg Dominika Strzelca cz. I

Cena:

250 zł

Tryb nauczania:

Online

Każdy z nas gdy myśli o ogrodzie, ma na myśli przestrzeń pełną zieleni, która nie wymaga zbyt wiele uwagi, aby pięknie wyglądać. Najlepiej też, aby wykonanie takiego ogrodu nie kosztowało fortuny. Najważniejsze, aby nasz zielony zakątek powstał w oparciu o przemyślany projekt, a wszelkie prace zostały wykonane we właściwej kolejności. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak prawidłowo zaprojektować swój ogród to koniecznie powinieneś zapisać się na szkolenie prowadzone przez mistrza ogrodnictwa – Dominika Strzelca!

Dominik Strzelec to chyba najbardziej znany ogrodnik w Polsce! Jeżeli interesujesz się ogrodnictwem  i oglądasz programy telewizyjne to z pewnością miałeś okazję zobaczyć metamorfozy ogrodów wykonywane pod okiem naszego mentora.

Szkoła Żak przygotowała wspólnie z Dominikiem Strzelcem program 5 spotkań online. Każde z nich trwa godzinę i dotyczy innego tematu. Możesz zapisać się na dowolnie wybrane lub zakupić wszystkie szkolenia w pakiecie. Pospiesz się! Zapisując się na pakiet 5 spotkań do 11 października zapłacisz za nie tylko 699 zł. To znaczy, że kupując cały pakiet oszczędzasz 551 zł! Promocyjna cena obowiązuje przy zapisach do 15.10.20 (włącznie).

Czego dowiesz się na spotkaniu „Proces aranżacji i projektowania ogrodu”?

Projektowanie ogrodu to proces, który możemy podzielić na kilka etapów – każdy z nich jest równie ważny. Wszystko zaczyna się od dokładnego poznania terenu, na którym ma powstać ogród. Trzeba zbadać nie tylko kształt, ale i nachylenie w poszczególnych miejscach, rodzaj gruntu, jego jakość oraz występujące już na terenie duże rośliny, czyli drzewa i krzewy. Należy ustalić jakie funkcje ma pełnić ogród, jakie są nasze oczekiwania oraz pomysły. Dopiero później przystępuje się do wstępnego szkicu.

Na spotkaniu dowiesz się jakie czynności należy wykonać na etapie „rozpoznania” tak aby finalny efekt zachwycił Twoich gości. Zanim zrobisz projekt ogrodu najpierw zastanów się jakie masz możliwości zarówno na etapie projektowania, jak i późniejszej pielęgnacji.

Data 16.10 godz. 19:00

Cena 250 zł

 

Po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat.

Do szkolenia niezbędne jest:

·        pełnoletność,

·        komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,

·        przeglądarka internetowa,

·        mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie oraz certyfikat


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.